Art of Sun GOLD brilliant dark tanner 200 ml
200 ml - Voor het mooiste diep bruine resultaat. Een heerlijk geurende lotion die de huideigen melanineproductie ondersteunt en zorgt voor een lang aanhoudend bruiningsresultaat.
     € 19,95    
Niet op voorraad
  Omschrijving  
 Voor het mooiste diep bruine resultaat. Een heerlijk geurende lotion die de huideigen melanineproduc... 
 Omschrijving   
 Voor het mooiste diep bruine resultaat. Een heerlijk geurende lotion die de huideigen melanineproductie ondersteunt en zorgt voor een lang aanhoudend bruiningsresultaat.
Met Almond olie wat zorgt voor een fluweelzachte huid die niet uitdroogt. Aloe Vera, rijk aan mineralen, vitaminen en andere voedingsstoffen voor de huid.
 Specificaties    
  
| Artikelnr. | 490262 | 
|---|---|
| Artikelnr. fabrikant | 490262 | 
 Specificaties   
| Artikelnr. | 490262 | 
|---|---|
| Artikelnr. fabrikant | 490262 | 
| EAN | 4260470799033 | 
| Merk | Art of Sun | 
Klantenreviews
Gemiddelde score 
   5 
 3 beoordelingen
- Op Een goed productIs een goed product en bescherming voor jezelf
- Op Wauw wat een fijn productFijne zonnebank crème
 Smeert goed uit.
 Zachte huid, ruikt heerlijk.
 Verzorgt je huid goed
- Op Top productBij mijn bestelling deze crème mee besteld.
 De crème ruikt lekker en smeert lekker uit!! Ook de bruiningsresultaten zijn super.. binnen een paar keer een mooie bruine huid.. en iedereen maar vragen of ik op vakantie ben geweest.. koop dit product zeker weer als hij op is
Anderen bekeken ook




